782 602 602

Skup udziałów w nieruchomościach Mazowieckie

Kiedy masz udział w nieruchomości, masz roszczenie do danej nieruchomości. Ponieważ wiele rodzajów udziałów własnościowych tworzy różne rodzaje odpowiedzialności, dobrze jest wiedzieć jakie wynikają z tego prawa i obowiązki. Niemniej, niezależnie od tego ile i jakich udziałów posiadasz, zawsze możesz je sprzedać. A my chętnie je od Ciebie odkupimy na terenie województwa mazowieckiego.

Zdefiniowany udział we własności nieruchomości

W nieruchomościach udział własności w nieruchomości odnosi się do praw, które jeden lub wielu właścicieli posiada do inwestycji. W przypadku wielu właścicieli udziały własnościowe są zwykle dzielone na podstawie kwoty zainwestowanej w nieruchomość.

Jeśli masz udział w nieruchomości, będziesz mógł z niej korzystać w granicach rozsądku. Na przykład, jeśli posiadasz udziały własnościowe w nieruchomości inwestycyjnej wraz z innymi inwestorami, będziesz uprawniony do odpowiedniego udziału w zyskach.

Jednak często udziały w nieruchomości generują problemy. Na przykład, jeśli posiadamy 50% udziałów w mieszkaniu, a nasza dawno niewidziana kuzynka drugie 50%. Często następuje spór, jedna strona chce sprzedać nieruchomość i podzielić się zyskiem, druga woli poczekać i próbuje wynegocjować cenę odkupu udziałów.

W takim wypadku, masz rozwiązanie. Możesz sprzedać nam udziały i pozbyć się problemów. Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz do nas i przedstawisz całą sytuację.

Jak działa udział własności w nieruchomości?

Udziały w nieruchomości odpowiadają pakietowi praw właściciela nieruchomości . Chociaż jedna osoba może domagać się wszystkich tych praw, nieruchomości z wieloma właścicielami mają możliwość przypisania określonych praw każdemu właścicielowi.

Niestety to idealne przedstawienie sprawy. Z naszego doświadczenia wynika, że udziały częściej generują problemy niż korzyści. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów posiadającym udziały w gruntach, domach czy mieszkaniach, dając możliwość odsprzedania ich za gotówkę w krótkim czasie.

Dlaczego warto sprzedać udziały w skupie?

Udziały w nieruchomościach, szczególnie te dziedziczone najczęściej generują problemy. Sprawa własności nie jest wyjaśniona i występuje wiele sporów, a także kłótni nawet wewnątrz bliskiej rodziny.

Podział nieruchomości wskutek spadku jest często nierealna. Każdy ze spadkobierców może oczekiwać innego zakończenia sprawy. Najlepszym modelem jest w tym momencie sprzedaż udziałów np. w skupie takim jak nasz.

Sprzedaż udziału prywatnej osobie jest zazwyczaj niemożliwa. Dlaczego? Nikt nie chce zostać jednym z właścicieli mieszkania czy domu. Jeśli już kupuje, a przy okazji zadłuża się na setki tysięcy złotych, chce być jedynym właścicielem nieruchomości. W tym przypadku skup udziałów przez naszą firmę może rozwiązać wszystkie Twoje problemy i pozwoli Ci zarobić dodatkową gotówkę.

Czy sprzedaż udziałów w nieruchomości jest skomplikowany?

Nie, pod warunkiem, że sprzedajesz je w zaufanej firmie, która ma doświadczenie w tego typu sprawach. Pamiętaj, że nie potrzebujesz zgody pozostałych właścicieli ani nie musisz ich informować o zamiarach sprzedaży udziałów w nieruchomości.

Swoje udziały możesz sprzedać w każdym momencie.